Головна » 2018 » Травень » 7 » У Національному університеті «Острозька академія» відбувся Всеукраїнський молодіжний науковий симпозіум
15:47
У Національному університеті «Острозька академія» відбувся Всеукраїнський молодіжний науковий симпозіум

4 травня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» відбувся Всеукраїнський молодіжний науковий симпозіум, який об’єднав 76 учасників з різних областей України.
Організаторами симпозіуму виступили факультет міжнародних відносин та його Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина. Участь в заході взяли учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, педагоги, студентська молодь, працівники друкованих ЗМІ.
У рамках молодіжного симпозіуму відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнських конкурсів «Історія в об’єктиві сьогодення», «100-річчя української дипломатії: минуле, сьогодення, перспективи», «Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра».
Учень 10 класу Ружичанського НВК Алассар Карім посів ІІІ місце. Науковий керівник: Антонюк Ліана Леонідівна.
Усі учасники заходу були відзначені цінними книгами, переданими Інституту досліджень української діаспори Національного університету «Острозька академія» Науковим товариством імені Шевченка в Америці та Канадським інститутом українських студій при Альбертському університеті, а також цікавими журналами про дипломатію, наданими Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв в Україні.


Вітаємо!!! Бажаємо нових перемог!

Переглядів: 45 | Додав: надія_Л | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: