Головна » 2018 » Листопад » 27 » Зустріч з представником Пенсійного фонду
23:49
Зустріч з представником Пенсійного фонду

27 листопада відбулася зустріч старшокласників Ружичанського НВК з представником Пенсійного фонду Бухер Раїсою Дмитрівною (начальник Хмельницького відділу обслуговування громадян №1).
Учні отримали цікаву інформацію щодо легалізації заробітної плати, роботу Веб-порталу Пенсійного фонду України та реформування пенсійної системи.
Мета зустрічі — формування розуміння у молодого покоління відповідального ставлення до свого майбутнього. Було зосереджено особливу увагу на втраті соціальних гарантій найманими працівниками у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та отримання заробітної плати в «конверті».
В ході зустрічі обговорювалися основні аспекти та переваги запровадження другого рівня пенсійного забезпечення – накопичувальної системи, зокрема, відзначено перспективу щодо появи стимулу для громадян отримувати легальні заробітні плати, з яких сплачуються внески.
Старшокласники запитували про умови пенсійного забезпечення громадян, які працюють за кордоном, набуттям такими особами страхового стажу шляхом добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.
Чимало запитань молоді свідчать про те, що пенсійне майбутнє їм не байдуже. Юні слухачі мали змогу одержати чіткі і зрозумілі відповіді на всі поставлені запитання, які їх цікавили.
Тож учні переконані: щоб мати гарантований достаток на схилі літ, про це слід подбати замолоду. А для розширення своїх знань з пенсійної тематики підростаючому поколінню рекомендовано використовувати електронний ресурс веб-порталу Пенсійного фонду України.

      

Переглядів: 9 | Додав: надія_Л | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: